Росія знову атакувала Одещину дронами: спалахнули пожежі на підприємствах

Фото: Одеська ОВА

Російські війська продовжили атаки по Одеській області ударними безпілотниками. Унаслідок влучань виникли пожежі на території підприємств, однак обійшлося без постраждалих.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Які наслідки нової атаки на Одещину

За попередньою інформацією, під удар російських безпілотників потрапили транспортне та будівельне підприємства на території Одеської області. Унаслідок влучань були пошкоджені порожні паливні ємності. Через атаку виникли пожежі, до ліквідації яких оперативно залучили підрозділи ДСНС.

Рятувальникам вдалося швидко локалізувати та повністю ліквідувати загоряння. Наразі профільні служби продовжують працювати на місці та усувати наслідки чергової атаки.

За попередніми даними обласної влади, минулося без загиблих та постраждалих. Інформація щодо масштабів пошкоджень ще уточнюється.

Уранці 20 червня російський ударний безпілотник типу "Шахед" атакував автозаправну станцію на півдні Одеської області. Унаслідок влучання загорівся газовоз та була пошкоджена обшивка будівлі операторської. Рятувальники ліквідували пожежу, а постраждалих під час тієї атаки також не було.

Читайте: На Одещині завершують ремонт приміщень для проходження ВЛК: що зміниться для призовників