На пляжах «Ланжерон» та «Золотий Берег» фахівці міської Рятувально-водолазної служби успішно повернули на берег трьох жінок та двох чоловіків
Про це повідомляє Одеська міська рада. Як повідомляється, відпочивальники запливли за хвилерізи, після чого їх підхопила течія та почала відносити від берега.
Матроси-рятувальники відреагували миттєво і запобігли трагедії, безпечно доставивши всіх плавців на сушу.