Внаслідок російської атаки на Одещину 27 травня постраждали восьмеро мирних жителів. Двоє людей перебувають у важкому стані, ще двоє — у стані середньої тяжкості.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Після атаки по Одещині двоє людей у важкому стані
За інформацією очільника області, внаслідок удару ворожого БпЛА постраждали двоє чоловіків та дві жінки віком від 38 до 65 років. Двоє поранених перебувають у важкому стані, інших госпіталізували у стані середнього ступеня тяжкості.
Станом на 16:00 відомо, що унаслідок атаки на Одеський район 27 травня постраждали восьмеро людей, серед них - 12-річна дівчинка.
Усім постраждалим надають необхідну медичну допомогу.
Російська атака припала по цивільній інфраструктурі Одеського району. Через влучання безпілотника були пошкоджені житлові будинки, відділення “Нової пошти” та продовольчий магазин. Також загорілися кілька приватних автомобілів.