В Одеській області детективи БЕБ завершили розслідування щодо чоловіка, який зареєстрував на себе фіктивну компанію для участі у масштабній податковій схемі. Через підприємство могли незаконно провести експорт агропродукції та уникнути сплати податків.
Йдеться у повідомленні від ТУ БЕБ в Одеській області.
"Паперова" компанія для тіньових операцій
За інформацією від БЕБ, підприємство використовували для мінімізації податкового навантаження та конвертації безготівкових коштів у готівку. Аналітики БЕБ виявили ризики несплати податку на прибуток до державного бюджету на суму близько 2,8 млн грн.
Під час слідства з’ясувалося, що одесит погодився формально стати керівником компанії за винагороду у 4 тисячі гривень. При цьому жодної реальної діяльності на підприємстві він не здійснював, а всі документи готували та підписували інші особи.
Обвинувальний акт щодо фігуранта вже скерували до суду. Наразі чоловіку інкримінують підроблення документів, поданих для державної реєстрації юридичної особи. Йому загрожує штраф або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років із можливим обмеженням права обіймати певні посади.
Нагадуємо
Колишній директор автошколи в Одесі працевлаштував померлого інструктора. Чоловік намагався зберегти державну акредитацію навчального закладу.
Читайте: Польові дороги й тисячі доларів: на Одещині викрили схему втечі призовників, - ФОТО