В Одесі патрульні оперативно розшукали зниклу дитину після звернення матері. На щастя, дівчинка була цілою та неушкодженою.
Про це повідомили у патрульній поліції.
Зникла дитина в Одесі: патрульні оперативно розшукали дівчинку
Інцидент стався вчора близько 18:00, коли до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини. На виклик негайно прибув екіпаж патрульних роти тактико-оперативного реагування.
Правоохоронці швидко з’ясували обставини події та одразу розпочали пошуки. Інспектори обстежили прилеглу територію та вже невдовзі виявили дівчинку.
За інформацією правоохоронців, з дитиною все було гаразд — вона не постраждала. Після цього патрульні доставили дівчинку разом із матір’ю до відділення поліції.
Далі їх передали ювенальним поліцейським, які займаються подібними випадками та встановлюють усі обставини інциденту. У поліції також закликають батьків бути уважнішими до дітей, контролювати їхнє місцезнаходження та постійно підтримувати зв’язок.
Укрзалізниця змінює правила повернення квитків на внутрішні рейси, зокрема і для поїздів до Одеси. Відтепер діє прогресивна система: що ближче до відправлення — тим менше коштів повернуть пасажиру.
Читайте: Більше ППО для Одеси: що отримає місто найближчим часом