Цієї ночі Одещина знову опинилася під атакою ворожих ударних безпілотників. Унаслідок обстрілу зафіксовано пошкодження об’єкта критичної інфраструктури.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер. Він додав, що постраждалих немає, а ліквідація наслідків триває.
У свою чергу начальник Одеської МВА Сергій Лисак зазначив, що найбільших руйнувань зазнав Київський район Одеси, де вже третю добу поспіль тривають аварійно-відновлювальні роботи після "прильотів". Тут пошкоджено десятки житлових будинків, соціальні об’єкти та інфраструктуру, а частина осель зруйнована повністю.
Упродовж трьох днів до оперативного штабу звернулися 190 мешканців. Фахівці вже склали 84 акти про пошкодження майна та продовжують приймати заявки від постраждалих.
Також є перші рішення щодо надання фінансової допомоги постраждалим мешканцям. Наразі до ліквідації наслідків залучено 62 працівники районної адміністрації та комунальних служб, а також спеціальна техніка, зокрема самоскиди й екскаватори.
Нагадуємо
Правоохоронці викрили офіцерку-психологиню, яка за гроші обіцяла допомогти військовому уникнути служби на передовій. Одеситка вимагала за свою роботу 4 тисячі доларів.
Читайте: В Одесі ворожий дрон вбив дитину та ще двох людей, є десятки постраждалих, - ФОТО