Помер у реанімації: в Одесі зросла кількість жертв після удару 27 січня

Фото: ДСНС Одещини

Кількість жертв російської атаки на Одесу, що сталася 27 січня, зросла до п’яти. Уночі в лікарні помер чоловік 1948 року народження, який перебував у вкрай тяжкому стані після удару по вулиці Балківській.

За даними від начальника Одеської міської військової адміністрації Сергія Лисака, чоловік отримав тяжкі опіки та отруєння продуктами горіння у власному будинку. Весь цей час він перебував у реанімації опікового відділення.

За словами лікарів, травми виявилися надто важкими. Попри всі зусилля, врятувати постраждалого не вдалося.

"Кількість жертв російської атаки, що сталася 27 січня, збільшилася до 5", - йдеться у повідомленні.

Одеса продовжує оговтуватися після чергового удару. Медики та рятувальники надалі працюють у посиленому режимі.

Нагадуємо

Унаслідок масованого обстрілу Одеси 27 січня пошкоджень зазнали заклади освіти міста. Йдеться про Одеський заклад дошкільної освіти "Ясла-садок" №14 та Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури.

Читайте: "Під завалами можуть бути люди": Лисак про нічну атаку на Одесу, — ФОТО