Унаслідок ракетного удару по промисловому об’єкту в Одесі довкіллю завдано збитків на понад 600 тисяч гривень. Масштабна пожежа охопила тисячі квадратних метрів, а в атмосферу потрапили сотні тонн продуктів горіння.
У пресслужбі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу розповіли про пожежу, яка сталася 29 січня 2026 року в Пересипському районі Одеси. Після влучання по об’єкту промислової інфраструктури спалахнула пожежа площею близько 2500 квадратних метрів, що супроводжувалася значними викидами забруднюючих речовин у повітря.
За даними екологів, під час горіння в атмосферу потрапило майже 200 тонн продуктів горіння, з яких 198 тонн — це діоксид вуглецю (CO₂). Такий обсяг викидів, зазначають фахівці, має прямий негативний вплив на стан довкілля та якість повітря в місті.