Смертельні пожежі на Одещині: двоє загиблих і одна постраждала

Фото: Колаж ШІ для 048 на тему "пожежа в Одесі"

За минулу добу в Одесі та Одеській області сталося дві резонансні пожежі, внаслідок яких загинули двоє чоловіків, а ще одна жінка отримала опіки та була госпіталізована, повідомили в ДСНС.

За даними Головного управління ДСНС України в Одеській області, загалом за минулу добу в регіоні зафіксували 19 подій, з них 9 пожеж — чотири в Одесі та п’ять у районах області.

Перша смертельна пожежа сталася вранці в селищі Любашівка Подільського району. У приватному одноповерховому житловому будинку на вулиці Князя Володимира загорілося домашнє майно. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло власника будинку — чоловіка 1976 року народження.

Друга трагедія сталася вночі у Приморському районі Одеси на вулиці Пішонівській. У квартирі на першому поверсі двоповерхового житлового будинку загорілися речі домашнього вжитку. На місці пожежі виявили тіло чоловіка 1984 року народження. Також постраждала жінка 1983 року народження — її з опіками доправили до лікарні.

"Причини пожеж та завдані збитки наразі встановлюються", — повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Одеській області.

До гасіння пожеж у Любашівці залучали одну одиницю техніки та трьох рятувальників, а в Одесі — три одиниці техніки та 14 вогнеборців. Наразі тривають перевірки та з’ясовуються обставини обох трагедій.

Нагадуємо

Раніше в Одесі до суду скерували обвинувальний акт щодо 23-річного мешканця Запорізької області, якого обвинувачують у скоєнні теракту. За даними слідства, 5 липня 2025 року чоловік підірвав автомобіль Opel Zafira з людиною всередині, унаслідок чого водій отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Обвинувачений діяв за завданням замовника та зафіксував момент вибуху на відео. Наразі чоловік перебуває під вартою, справу розглядає суд.

Читайте: Продаж зброї біля моря: в Одесі засудили 23-річного приїжджого