На Одещині інспектори Пункту екологічного контролю виявили небезпечні порушення на водозаборах. Є ризики забруднення місцевих водних ресурсів.
Екоінспекція Південно-Західного округу повідомляє, що під час планового рейдового заходу на території Чорноморської громади інспектори виявили порушення природоохоронного законодавства. Було зафіксовано ознаки недотримання правил охорони водних ресурсів на водозаборах, що може спричинити потрапляння небезпечних речовин та призвести до забруднення.
Окрім фіксації правопорушень, було проведено роз’яснювальну бесіду щодо важливості дотримання екологічних норм і необхідності уважного ставлення до водних об’єктів. В екоінспеції наголосили, що порушення водоохоронного режиму створює ризики для морського середовища.
Нагадуємо
На Одещині виявили забруднені земельні ділянки. На території Овідіопольської селищної ради забруднення вже ліквідували, а в Нерубайській територіальній громаді відібрали проби для лабораторних досліджень.
Читайте: Екстрені дослідження та чорні розводи: що відомо про спалах забруднення узбережжя Одещини