Поліцейські відправили на лаву підсудних двох жителів Білгород-Дністровського району за хуліганство в магазині. Нетверезі чоловіки рознесли магазин та побили власника. Зловмисникам загрожує до чотирьох років ув’язнення.
У пресслужбі Нацполіції повідомили, що наприкінці серпня ввечері в одному з сіл Саратської ОТГ двоє місцевих чоловіків, 29 і 40 років, обурилися зауваженням 58-річного власника магазину щодо їхньої поведінки. Щоб уникнути конфлікту, підприємець зачинився в крамниці. Це не зупинило чоловіків – вони вибили скло та двері, увірвалися до приміщення, перекинули платіжний термінал, розкидали товар і побили власника, спричинивши йому легкі тілесні ушкодження у вигляді саден і синців.
Зловмисники втекли, коли до магазину зайшли покупці. Поліція розшукала нападників, які пояснили, що після спільного вживання алкоголю один із них вирішив справити природну потребу біля магазину. Зауваження власника їх роздратувало і підштовхнуло до агресивних дій.