На Одещині поліцейські викрили 38-річного чоловіка, який вчинив розбійний напад на літню жінку. Односелець приходив по гроші додому до одинокої бабусі, побив її і втік ні з чим. Фігуранту повідомлено про підозру. Йому загрожує чималий термін ув’язнення з конфіскацією майна.
У пресслужбі Нацполіції розповіли, що на спецлінію 102 звернулася онука потерпілої. Вона повідомила, що провідала 82-річну бабусю, яка мешкає в одному з сіл Успенівської громади, і виявила її побитою. Медики госпіталізували постраждалу. У неї виявили числельні тілесні ушкодження у вигляді переломів ребер, руки та пальців на руці, забоїв і травм на тілі.
Правоохоронці встановили, що 38-річний односелець літньої жінки дізнався, що вона зберігає вдома гроші, і під час комендантської години проник на її двір, перескочивши через паркан. Зайшовши до будинку через незачинені двері, він побив руками та металевим прутом господиню так, що вона втратила свідомість. Обшукавши оселю, чоловік втік, не знайшовши грошей, по які приходив.
Поліцейські провели оперативно-слідчі заходи. Вони вилучили речові докази, зокрема біологічні зразки, які скерували на експертні дослідження.