В Одесі під час пожежі врятували дев’ятьох мешканців будинку, - ФОТО, ВІДЕО

В Одесі під час пожежі врятували дев'ятьох людей. Вогонь охопив квартиру на першому поверсі, тому довелося евакуйовувати жителів верхніх поверхів. Причина пожежі наразі встановлюється.

У пресслужбі ДСНС розповіли, що вчора, 10 серпня на вулиці Вадима Корженка горіло домашнє майно в квартирі на першому поверсі чотириповерхового житлового будинку. Підрозділам довелося працювати за підвищеним номером виклику.

"Рятувальники оперативно ліквідували пожежу, не допустивши розповсюдженню вогню на інші квартири. Під час ліквідації пожежі вогнеборці за допомогою драбини та по сходам з верхніх поверхів врятували 9 людей. На щастя, ніхто не постраждав. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 10 одиниць техніки та 38 вогнеборців, від Комунальної установи "Рятувально-водолазна служба" - 1 одиниця техніки та 2 чоловіка особового складу", - розповіли у відомстві. 

Читайте також: Знищила 30 дерев підпалом: одеситка відповість перед судом