Незалежні фахові експертизи ⭐ТОВ “НФЕ”

К сожалению, объявление устарело
ТОВ “НФЕ”⚡ Пропонують послуги, легальність та підстави діяльності, основні принципи “Незалежних Фахових Експертиз” ✅
Незалежна фахова експертиза – це експертне дослідження фактичних обставин, що склалися в господарській діяльності замовника, який потребує спеціалізованих правових та/або спеціальних знань, шляхом встановлення причинно-наслідкових зв’язків стосовно подій, що вже відбулися та їх можливих наслідків.
Мета послуги — формування фахової точки зору за результатами експертного дослідження фактичних обставин, що склалися в господарській діяльності замовника, експертами різних наукових спеціальностей у різних галузях наук шляхом застосування ними спеціалізованих правових та/або спеціальних знань, якими вони володіють для спільного вирішення поставленого замовником послуги завдання.
Результат послуги — експертний висновок, оформлений на бланку ТОВ «НФЕ», підписаний експертом (експертами), що його склав (склали), прошитий і пронумерований, завірений уповноваженою посадовою особою (гриф "Засвідчую") і печаткою ТОВ «НФЕ». Залежно від предмету дослідження у відповідній сфері наукової та науково-технічної діяльності експертні висновки оформлюються як: комплексні наукові висновки, науково-правові висновки, науково-технічні висновки та інші.
Експертний висновок надається замовнику для прийняття компетентною особою відповідного рішення у разі потреби для цього спеціалізованих правових та/або спеціальних знань.
Експертний висновок є приватним замовленням замовника, складеного з урахуванням фактичних обставин, повідомлених ним у своєму замовлені та наданих документів на підтвердження таких обставин. Замовник несе тягар відповідальності за достовірність наданих документів і повідомленої ним інформації.
https://nfe.org.ua/
Рубрики
Бизнес, финансы
Антон Козаков
Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Консольный стеллаж – сборная металлическая конструкция, основанием которой служат жестко скрепленные...
14:48, 9 апреля
Вот пример сайта - https://ukrzookormikmiks.com Сайт относится к категории необходимого окружени...
13:25, 5 апреля
Кредиты наличные до 100 000 гривень без справки о доходах и до 500 000 гривень с справкой о доходах...
13:36, 15 апреля
Предлагаем Вам электрические канатные и цепные тельфера в различных исполнениях, такие как: стациона...
08:58, 14 апреля
компания «СЕРВИС МЕДИКАЛ» предоставляет услуги юридическим и физическим лицам по оказанию предрейсов...
11:43, 14 апреля
Продажа кошельков QIWI, YooMoney, WebMoney, МОБИ.Деньги ✅Telegram Канал - https://t.me/acci_shop...
18:57, 7 апреля