Стоимость услуг Адвоката Киев – Ціни на послуги Адвоката (Прайс послуг)

К сожалению, объявление устарело
Вартість юридичних послуг
Пропонуємо доступні ціни на юридичні послуги та консультації в Києві. Вартість юридичної консультації є фіксованою, проте загальна ціна послуг визначається виходячи з обсягу і складності завдання, поставленого клієнтом, від часу, витраченого юристами, і обсягу виконаних робіт, таких як вивчення і збір документів, підготовка правових висновків, представництво в суді, складання позовів і скарг та ін.
З прайсом юридичних послуг ви можете ознайомитися за адресою: http://ukaz.com.ua/ceny-na-uslugi-advokata-v-kieve/
Наші принципи ціноутворення
Ми надаємо юридичні послуги та консультації, пропонуючи клієнтам кілька варіантів співпраці (в залежності від специфіки справи):
Абонентське юридичне обслуговування - найбільш зручний на наш погляд спосіб роботи з організаціями, так як дозволяє клієнту вирішити максимальний перелік питань. Цей спосіб дозволяє клієнту вже на початку співпраці спрогнозувати вартість юридичних послуг. Між нами і клієнтом укладається договір абонентського обслуговування на пільговий період 3 місяці. Протягом зазначеного періоду юристи оцінюють щомісячний обсяг роботи без підвищення ціни договору. За підсумками пільгового періоду ціна договору переглядається.
Фіксована плата за певний обсяг послуг - вартість роботи юриста / ів визначається за підсумками проведення попередніх консультацій в ході якої юрист знайомиться з проблемою і матеріалами справи.
Також в індивідуальному порядку можуть бути запропоновані такі варіанти як гонорар успіху (клієнт виплачує відсоток від виграних сум), оплата послуг стороною, що програла в разі виграшу нашими фахівцями.
PRO BONO (це надання професійної юридичної допомоги на безоплатній основі) - застосовується у виняткових випадках за погодженням з керівництвом компанії, може бути застосовано в разі суспільно-значущих справ.
Попередня консультація (без складання юридичних документів) - безкоштовна. Вартість послуг встановлюється після докладного вивчення правової ситуації і узгодження з клієнтом повного переліку послуг.
З кожним клієнтом ми в обов'язковому порядку підписуємо угоду, в якому вказані тарифи на надання платних юридичних послуг та підсумкова вартість нашої роботи.

Уточнити розцінки на юридичні послуги в Києві Ви можете, звернувшись до наших спеціалістів за на сайті http://ukaz.com.ua/ceny-na-uslugi-advokata-v-kieve/
Рубрики
Бизнес, финансы Услуги Юридические услуги
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Купить кошелек Qiwi (киви) Telegram - https://t.me/premium_ewallet ✅Частично идентифицированны...
13:54, 11 апреля
Кредит онлайн, лучшие предложения МФО Украины - lid.com.ua
11:50, 15 апреля
Наши профессионалы тщательно продумают все до деталей, обязательно учтут все требования и выполнят т...
17:19, 20 августа 2020 г.
Доставка оголошень на ТОП сайти Розмістимо вручну оголошення на найпопулярніші і відвідувані інтерн...
22:18, 14 апреля
Вы - владелец сайта и ожидаете приток посетителей на свой сайт. Время идет, а притока все нет и нет....
13:06, 13 апреля
Продажа кошельков QIWI, YooMoney, WebMoney, МОБИ.Деньги ✅Telegram Канал - https://t.me/acci_shop...
18:57, 7 апреля