Дитині прийдеться до смаку гратися з улюбленими персонажами улюблених мультиків! Та що цікавіше: в іграх можна подолати усі перешкоди, що стають на шляху улюбленого героя разом із ним! нехай Ваша дитина допомагає персонажу дійти до фінішу першим та досягти мети, або здобуває перемогу в логічних іграх, що також є на нашому сайті play-games.com.ua. Навчальні та розвивальні безкоштовні ігри сподобаються як дітям, так і дорослим.

Для хлопчиків є можливість здобути яскраву перемогу у будь-якому виді спорту, проявити себе у змаганнях на мотоциклах або машинах, звільнити людство від монстрів-повстанців або зомбі, виконати місію рятівника від прибульців або стати супергероєм найулюбленіших коміксів.

Ігри для дівчаток занурюють у світ косметики, гарного одягу, вчать робити зачіски, готувати смачні страви та доглядати за домашніми тваринами. гратися з ляльками Барбі та героїнями популярних зараз мультфільмів.

Безкоштовні ігри онлайн допоможуть поринути у море радості, цікаві та захоплюючі пригоди у фантастичних світах, побувати у мультфільмі з улюбленими персонажами. Діти зрадіють здобутим логічним навичкам та здобутій впевненості у собі та своїх силах. Діти усіх віків знайдуть ігри до смаку.

Навіть дошкільнята навчаться розв'язувати логічні завдання та дізнаватися про оточуючий світ більше завдяки іграм-подорожам, іграм-пазлам та загадкам. Неагресивний сюжет та красива графіка в таких іграх, як гонки та ігри-мандрування сподобається усім дітям.

Більшість ігор розраховані на двох, адже з батьками або друзями грати цікавіше та веселіше!
Рятуйте світ, переживайте небезпечні пригоди та виходьте переможцем, вчиться запам'ятовувати маленькі деталі та розвивайте пам'ять.
Час за комп'ютером можна провести з користю, але якими би захоплюючими ігри не були, треба пам'ятати, що довго сидіти за комп'ютером шкідливо для зору.