12:24, 25 листопада 2014 р.

Тетяна Донець

Початок нового політичного сезону, що ознаменувався першими пленарними засіданнями новообраного українського парламенту, характеризується появою небагатьох, але надзвичайно перспективних і талановитих політиків. До цієї когорти, безумовно, відноситься Тетяна Донець, яка за короткий період проявила себе доволі принциповим поборником тих гасел, з котрими йшла в парламент та політична сила, яку вона представляє. 

«Рухатися вгору – означає йти шляхом інновацій, шляхом знань, зусиль, волі… Рухатися вниз легше. Для цього потрібні безграмотність, зубожіння, відсутність охорони здоров’я. Потрібно звести і думки, і молитви людей до єдиного – вижити. Знищити навіть не свободу слова, а свободу думки. Такими простіше керувати.

В Харкові владі здалося, що цей шлях вони вже подолали. Абсолютна влада. Абсолютна безкарність. В абсолютному центрі Європи», – переконана представник Об’єднаної опозиції.

Парламентарії від «Батьківщини» Тетяна Донець та Денис Дзензерський профінансували вдосконалення двох військових вантажівок: тепер автомобілі надійно захищені від вибухової хвилі за рахунок встановлення надсучасної броні.

Роботи виконувала компанія НВО «Практика», і, як розповіли пресі представники науково-виробничого об’єднання, вже готові автомобілі бронювати доволі легко. Броньовані плити з надміцної, але легкої сталі встановлюються під обшивку вантажівки, а вікна облаштовуються спеціальним непробивним склом, чого не передбачено навіть у БТР.

Спеціалісти бронюють вантажівки повністю: обшивають моторний відсік, верх, дно та власне кабіну. В просторій прозорій капсулі, яка встановлюється на кузов, можна перевозити вантажі та людей.

дея забезпечення армії подібною захищеною технікою виникла після спілкування з бійцями АТО, які розповіли, що потребують автомобілів з великою місткістю та надійною капсулою, яку у разі потреби нескладно зняти та переробити на стаціонарний блокпост.

Нагадаємо, що Донець Тетяна Анатоліївна та Дзензерський Денис Вікторович є також кандидатами в народні депутати Верховної Ради VIII скликання від партії «Народний фронт».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...