В Україні все частіше жінки надають перевагу соціальним мережам, під час пошуку свого нареченого. Якщо, раніше частка таких знайомств складала не більше 10%, то зараз вона збільшилась до 67% і продовжує збільшуватись. Наприклад, жінки Львова, надають перевагу таким знайомствам більше, ніж традиційним знайомствам у ресторані чи кіно. Справа не тільки в тому, що люди не вміють спілкуватись в реальному житті, а в тому що інтернет має суттєві переваги. Серед них: можливість отримати велику кількість інформації про людину, не виходячи з місця; підбір спільних важливих параметрів, вподобань та цінностей.

 

В нашій країні здебільшого популярні православні знайомства. На спеціальних сайтах є безліч анкет самотніх чоловіків, які шукають своє кохання. Перевагою національних сайтів є те, що тут всі “свої”. Іноземці, які шукають собі “принцесу”, щоб вивезти її за кордон, як правило, “полюють” на міжнародних сайтах знайомств. Тому, шанс зустріти шахрая з Турції, тут буде мінімальним. Проте, навіть, серйозні знайомства з українськими чоловіками, потребують певних порад. Отже, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, психологи рекомендують:

 

1. Уважно вивчіть інформацію про свого чоловіка і порівняйте її з тим, що він пише про себе. Наприклад, якщо в графі: “Про себе” написано, що його улюблена музика — це класика, а він постійно слухає реп, то очевидно, що і всю іншу інформацію, краще теж перевірити.

2. Не поспішайте давати свої контакти незнайомій людині. Гарні фото на сторінці і почуття гумору чоловіка можуть вас ввести в оману. Краще, щоб ви обмінялися телефонами після безпосереднього знайомства і побачення. Якщо, вам не сподобався чоловік, не потрібно буде це повторювати по телефону.

3. Не поспішайте і покладайтесь на своє внутрішнє відчуття. Кохання — річ дуже важлива, щоб робити поспішні кроки.