Перша республіка

Запрошуємо на презентацію документальної стрічки режисера Сергія Назарова «Перша Республіка». Фільм було створено Громадським телебаченням Одеси разом з міжнародною організацією People in Need.

«Перша Республіка» — документальний фільм про Придністровський регіон та його мешканців через призму молодих українських режисерів. Стрічка показує Придністров’я через діалоги та роздуми людей, що там мешкають — представників різних соціальних класів, які переживають спільний конфлікт і війну. На глядача чекає історія спроб створення громадянського суспільства і мафіозної монополії. Це фільм про пропаганду і політику, про звичайну людину та її долю, про міфи та реальність Придністров’я.

https://youtu.be/ykfu0f7ajaQ

«Перша Республіка» — серія розмов із придністровськими активістами і звичайними людьми про життя в цьому регіоні, їхні відносини з Молдовою, бачення анексії Криму та війни в Україні.

Після показу фільму передбачено спілкування з авторами. Режисер Сергій Назаров відповість на питання глядачів та розкаже про роботу над кінострічкою.

Територія з невизначеним статусом всього лише в кількасот кілометрах від Одеси. Що ми знаємо про цей регіон?.. Приходьте дізнатися більше.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать