На початку грудня з новою програмою до Одеси завітають музиканти, які грають козацький рок, — гурт «Тінь Сонця». Ця патріотична ватага та її лідер Сергій Василюк добре знані одеситами, зокрема за україномовним переспівом відомої пісні про Одесу у виконанні Л. Утьосова — «На Чорному морі». Цього разу «Тінь Сонця» заграє в місті на Чорному морі в межах Всеукраїнського туру на підтримку нового альбому — «Буремний Край».

«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще. І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!», — оповідає про творчий процес лідер гурту Сергій Василюк.

Уже традиційно гастрольна хода «Тіні Сонця» стартувала зі Сходу на Захід, особливу увагу музиканти приділили прифронтовим містечкам. Тепер і одесити матимуть змогу ознайомитися з новим доробком патріотичного гурту. До нового альбому «Буремний край» входить 10 треків. Усі пісні поєднує тема любові до рідного краю і боротьби за свободу своєї Батьківщини. Наприклад, у співанці «Ромко живий» порушується питання байдужості багатьох українців у тилу до війни на Сході України. Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу». Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»). Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці. 

Розпочинатиме концерт одеська формація патріотичного позитиву «Друже Музико» — побратими «Тіні Сонця» з творчого об’єднання «Музичний Батальйон»; зокрема, у складі цієї творчої спілки одеська та київська ватага разом з іншими музикантами грають на прифронтових територіях та для українських бійців. 

Довідка:
«Буремний край» — 5-тий студійний альбом у творчому доробку гурту «Тінь Сонця». Ватага виступає хедлайнером на міжнародних і українських рок- та етно-фестивалях. Пісня гурту «Козаки» за підсумками народного голосування стала музичною візитівкою збірної України з футболу на континентальному чемпіонаті з футболу «Євро-2016» у Франції. Своїми піснями музиканти підбадьорювали учасників Революції Гідності під час штурмів Майдану в лютому 2014-го року, нині ж підіймають бойовий дух українських військових та ведуть благодійну волонтерську діяльність.