В експозиції будуть представлені скульптура та живопис.
Ігор Божко є яскраво окресленим представником одеської школи нонконформізму. У 1966 році він закінчив Одеське художнє училище училище ім. М. Б. Грекова. 
З кінця 60-х та початку 70-х років, брав участь у неформальних (квартирних) виставках. У 1990 році, був обраний першим головою ТОХа (творче об'єднання художників). Виставки ТОХа в Будинку вчених, Будівельному інституті та в Пале-роялі мали великий успіх у публіки і ажіотаж у пресі.

У 1994 році І. Божко вступає до Спілки художників України та створює (за сприянням Ю. Мазура, В. Маринюка, С. Савченка, В. Цюпка, В. Басанца) творче об'єднання художників «Човен». В цьому ж році влаштовується велика виставка «човнярів» в одеському музеї західного та східного мистецтва. Видається каталог їхніх творів. У 1996 році «Човен» займає перше місце у виставці-конкурсі творчих об'єднань України в місті Хмельницькому.

В середині дев'яностих створюється група з дев'яти художників однодумців - «Мамай». До неї входять Валерій Басанець, Ігор Божко, Віктор Маринюк, Сергій Савченко, Василь Сад, Олександр Стовбур, Володимир Стрельников, Микола Степанов, Володимир Цюпко.
В одній зі своїх статей в журналі «Образотворче мистецтво», арт-критик О. Остапенко пише: «Живописні твори Ігоря Божка привертають увагу глядачів актуальністю тематики, сміливістю й оригінальністю образних рішень, лапідарністю художньої мови, винахідливістю композиційних рішень, ясністю і чіткістю форми, суворістю у відборі елементів зображення, ритмічністю, особливим почуттям монументальності. У його творах відображається інтелектуальне осмислення і філософське уявлення дійсності художником».
Митець нагороджений медаллю Спілки художників України. 

Твори Ігоря Божка зберігаються в колекціях Національного художнього музею України, музею сучасного мистецтва Одеси, музею сучасного мистецтва Хмельницького, одеського літературного музею, приватного художнього музею «Інтер’єр», Рим (Італія), галереї сучасного мистецтва NT-art, у приватних збірках в Україні та за її межами.