Скульптура та живопис

В експозиції будуть представлені скульптура та живопис.
Ігор Божко є яскраво окресленим представником одеської школи нонконформізму. У 1966 році він закінчив Одеське художнє училище училище ім. М. Б. Грекова. 
З кінця 60-х та початку 70-х років, брав участь у неформальних (квартирних) виставках. У 1990 році, був обраний першим головою ТОХа (творче об'єднання художників). Виставки ТОХа в Будинку вчених, Будівельному інституті та в Пале-роялі мали великий успіх у публіки і ажіотаж у пресі.

У 1994 році І. Божко вступає до Спілки художників України та створює (за сприянням Ю. Мазура, В. Маринюка, С. Савченка, В. Цюпка, В. Басанца) творче об'єднання художників «Човен». В цьому ж році влаштовується велика виставка «човнярів» в одеському музеї західного та східного мистецтва. Видається каталог їхніх творів. У 1996 році «Човен» займає перше місце у виставці-конкурсі творчих об'єднань України в місті Хмельницькому.

В середині дев'яностих створюється група з дев'яти художників однодумців - «Мамай». До неї входять Валерій Басанець, Ігор Божко, Віктор Маринюк, Сергій Савченко, Василь Сад, Олександр Стовбур, Володимир Стрельников, Микола Степанов, Володимир Цюпко.
В одній зі своїх статей в журналі «Образотворче мистецтво», арт-критик О. Остапенко пише: «Живописні твори Ігоря Божка привертають увагу глядачів актуальністю тематики, сміливістю й оригінальністю образних рішень, лапідарністю художньої мови, винахідливістю композиційних рішень, ясністю і чіткістю форми, суворістю у відборі елементів зображення, ритмічністю, особливим почуттям монументальності. У його творах відображається інтелектуальне осмислення і філософське уявлення дійсності художником».
Митець нагороджений медаллю Спілки художників України. 

Твори Ігоря Божка зберігаються в колекціях Національного художнього музею України, музею сучасного мистецтва Одеси, музею сучасного мистецтва Хмельницького, одеського літературного музею, приватного художнього музею «Інтер’єр», Рим (Італія), галереї сучасного мистецтва NT-art, у приватних збірках в Україні та за її межами.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать