Шукаєте найкращий подарунок до Дня закоханих? Ми вже його знайшли – ніч романтичного кіно у мережі наших кінотеатрів!

Так, у наших кінозалах з 14 на 15 лютого ми влаштовуємо ніч перегляду трьох романтичних фільмів для усіх закоханих:
- «Мій хлопець – псих» із неперевершеною Дженіфер Лоуренс (яка, до речі, отримала премію «Оскар» за кращу жіночу роль у цьому фільмі) та красенем Бредлі Купером («Американський снайпер», «Серена», «Похмілля у Вегасі»);
- «Ми: віримо в кохання» - фільм співачки Мадонни про короля, який відмовився від трону заради коханої жінки;
- «Я не знаю, як вона це робить» - чарівна Сара Джессіка Паркер та Пірс Броснан дозволять по-іншому подивитися на ставлення чоловіків до жінок.

Кіноніч буде проходити в рамках серії ночей кіно у мережі наших кінотеатрів. Квиток купується відразу на 3 фільми і не підлягає частковому поверненню. Перерва між фільмами складатиме 10-15 хв. Сеанси розпочинаються з 22.00, час початку показів просимо уточнювати у кожному місті окремо.

Квитки на кіноніч романтичних фільмів можна буде придбати починаючи з 10 лютого.

Зверніть, будь ласка, увагу, що продаж квитків на кіноніч за знижками (пенсійними, студентськими, шкільними і т.д.) не передбачений. Також на кіноніч неможливо отримати квиток як подарунок до Дня народження. Натомість Ви можете придбати квиток на ніч романтичного кіно за бонуси. Ми плануємо встановити ціну квитка у 1000 бонусів. Усі кінопокази ми організовуємо разом із нашими партнерами компанією «Top Film Distribution Україна».

Також до Дня Закоханих ми готуємо невеликі сюрпризи та миттєву лотерею. Більше того, усі пари, які завітають до нас у цей день, зможуть зробити в нас фото на пам’ять. Звертаємо Вашу увагу, що ці приємні подарунки ми готуємо для глядачів, які прийдуть до нас 14 лютого, але вони не стосуються глядачів, які придбали квитки на кіноніч романтичних фільмів.

Приходьте до нас на День Святкого Валентина – робіть найкращі подарунки коханим та шукайте свою половинку у наших кінотеатрах.