ДИМНА СУМIШ

Заснована 3 грудня 1998 року в м. Чернігів "Димна Суміш»" поступово набирає оберти, виступаючи на фестивальних та клубних майданчиках України. Роки роботи над собою зробили гурт одним з кращих альтернативних гуртів України. А влітку 2005 вийшов їх дебютний альбом "Ти Живий", який хлопці записали прямо під час живого виступу.

В лютому 2007 "Димна Суміш" накопичує матеріал для наступного альбому "В країні ілюзій". Музиканти записувалися одночасно на чотири мікрофони, в режимі концертного виступу, прагнучи повернути старий погляд на стерео 60-х років та отриимати унікальний ефект присутності. Окрім звичних інструментів, на платівці можна буде почути теремін та сітар, які прописували учасники гурту Саша Чемеров і Сергій Мартинов. Вихід платівки припадатиме на квітень 2008. У грудні 2007 разом з режисером Віктором Придуваловим гурт знімає кліп на пісню, що і стала назвою майбутнього альбому — "В країні ілюзій".

Учасники гурту — вегетаріанці. Вони відкрито висловлють свою думку проти насилля, вживання наркотиків та алкоголю, бажаючи донести слухачам, своєю музикою та текстами пісень, життєві цінності.

Зараз "Димна суміш" — це вже команда з ім'ям, навіть з армією шанувальників. Музика гурту – це дійсно суміш справжнього року, гранжу, хард-кору, панку, психоделіки та ще не зрозуміло чого, вже претендує на власний стиль під назвою "Димна Суміш". Все це подається з якоюсь надзвичайною енергетикою. І якщо була би премія "Найбільш енергійний гурт", то він без сумніву, дістався би хлопцям. Щоб переконатися в цьому треба хоч раз відвідати їх концерт.

Склад Групи «Димна Суміш»:

1. Саша Чемеров (вокал, віровец, теремін)
2. Сергій Мартинов (гітара)
3. Ігор Гержіна (басс)
4. Олег Федосов (барабани)

Переможці фестивалів Червона Рута (Україна), Перлини Сезону (Україна), Дошки (Москва).

Учасники Woodstock (Польща).

1998 створення групи «Димна Суміш» м.Чернігів. Україна

2005 вихід дебютного альбому «Ти живий». записаний під час живого виступу.

2007 запис альбому «В країні ілюзій»

2007 вихід кліпу «В країні ілюзій»

2009 вихід третього одноiменного альбому

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать