Запрошуємо вас на відкриття персональної виставки Лариси Дем’янишиної – «Єднання».

До вашої уваги будуть представлені акварельні роботи і замальовки до книжки «Українське весілля. Північно-Західне Причорномор’я», а також живописні та графічні твори співзвучні темі. Поштовхом до роботи стала пропозиція Лабораторії фольклору та етнографії Одеської національної музичної академії ім. А.В Нежданової оформити матеріали польових досліджень традиційного весільного обряду Півдня України.

Учасниця багатьох благодійних виставок, Лариса Дем’янишина очолює Южненське міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, є віце-президентом Клубу Творчої Інтелігенції. З 2012 р. Лариса Семенівна – член Національної спілки художників України, член правління творчого об’єднання художників м. Южного «Новація». Активно співпрацює з Одеською обласною спілкою письменників України, ілюструє нові збірки віршів українських письменників.

Працює художниця у різній техніці – олійному та акварельному малярстві, пастелі, гуаші, малюнку пером та вуглем, а також успішно показує себе у книжковій графіці.