АРТПОЛЕ’2010 ПРЕЗЕНТУЮТЬ ТРІО «PORT MONE»

Міжнародний фестиваль "АртПоле>> буде презентовано концертом білоруського інструментального тріо PortMone. Учасники гурту — Олексій Ворсоба (акордеон), Сергій Кравченко (ударні) та Олексій Ванчук (бас-гітара) — виконають композиції із дебютного альбому "DiP", названого критиками кількох незалежних музичних порталів найкращим релізом 2009 року, а також представлять кілька нових п'єс.

Катажина Палух (головний редактор сайту 80bpm.net, Польща): "Port Mone" — одне з найбільш хвилюючих музичних відкриттів останнього часу в альтернативній музиці і фолку. Транс, мінімалізм, етніка і особлива атмосфера".

Артемій Троїцький (музичний критик, журналіст, Росія): «Альбом цього білоруського тріо я напевне хотів би мати в своїй фонотеці. Авторська й композиторська думка цього колективу найвищою мірою якісна на відміну від великої кількості сучасної акордеонної імпровізаційної музики (включно з джазом і авангардом)».

Напередодні концерту (20.00) відбудуться також зустрічі з учасниками та організаторами фестивалю "АртПоле", що проходитиме цього року на Куяльницькому лимані, 12-18 липня. Передбачаються питання-відповіді, кольорові картинки, приємне спілкування та подарунки.