Daga Dana

Друзі, пропоную до вашої уваги гурт DAGADANA - польсько-українське тріо, що поєднує різні музичні стилі. Переплітаючи джаз, фольк і електроніку, творить неповторну мову гурту. Повні хорошого настрою концерти показують, що це той вид музики, який робить щасливими і слухачів, і музикантів. Ніжний вокал, перетворення голосу наживо, відважне пластикове звучання,  трансовий контрабас і використання дитячих музичних інструментів, це рецепт DAGADANA на зачаровування слухача звуком.

Міжкультурний проект має сподобатися смакові, що відкритий на слов’янську душу: шалену з одного і ніжну з іншого боку.

Участь у фестивалях: Heineken Open’er Festival, Fortmisiya, ZA JAZZ Fest (Харків), L2, Song of Songs, Festival des Musiques du Désert (Мароко) гурту:

Даґа Ґреґоровіч – вокал, електроніка

Дана Винницька – вокал, клавіші

Міколай Поспєшальські – контрабас, скрипка

До туру в травні додасться ще барабанщик. Гурт їздитиме з найновішою програмою, тізери з якої з’являтимуться перед туром постійно.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать