Даха Браха та Port Mone

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

"ДахаБраха" та "Port Mone" найзагадковіші представники української та белоруської незалежних сцен.

Спільний концерт "ДахаБраха" та "Port Mone" складатимуть не лише композиції з вже відомих самостїйних альбомів "ДахаБраха Light" та "DIP", але й з нових спільних творів. Вони ловитимуть невловиме - мерехтіння, передчуття, натяки, щоб потім розповісти про це разом написаною музикою. (http://vkontakte.ru/topic-8170211_24401350)

Обидві гурти мають давні зв'язки з фестивалем "АртПоле"( www.atpolefest.org ) саме цьому вони є головними героями туру-презентації АртПоля'2011, який відбудеться в трьох містах України: Одеса 27 квітня в "Морський галереї"( Морвокзал) Київ 28 квітня Харків 29 квітня Лише в Одесі паралельно з концертом проходитиме виставка "Приховані світи", що представляє фотографії найкращих лендарт-об'єктів (щодо Лендарту http://vkontakte.ru/topic-8170211_24401524), створених під час фестивалів "Шешори" та "АртПоле". Їхні автори-українські лендартисти, відомі як в нашій країні, так і далеко за її межами. Їхні роботи фіксував Вадим Ільков -його фото навмистно стримано-документальні, щоб без втручання і власних інтерпретацій донести ідеї лендартистів. "Приховані світи" буде супроводжуватися аудіовізуальним об'єктом, створеним віджей-групою КУБ "за мотивами робіт" лендартистів і покладеним на музику, написану композитиром Данилом ерцевим спеціально для цієї роботи.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать