Даха Браха та Port Mone

"ДахаБраха" та "Port Mone" найзагадковіші представники української та белоруської незалежних сцен.

Спільний концерт "ДахаБраха" та "Port Mone" складатимуть не лише композиції з вже відомих самостїйних альбомів "ДахаБраха Light" та "DIP", але й з нових спільних творів. Вони ловитимуть невловиме - мерехтіння, передчуття, натяки, щоб потім розповісти про це разом написаною музикою. (http://vkontakte.ru/topic-8170211_24401350)

Обидві гурти мають давні зв'язки з фестивалем "АртПоле"( www.atpolefest.org ) саме цьому вони є головними героями туру-презентації АртПоля'2011, який відбудеться в трьох містах України: Одеса 27 квітня в "Морський галереї"( Морвокзал) Київ 28 квітня Харків 29 квітня Лише в Одесі паралельно з концертом проходитиме виставка "Приховані світи", що представляє фотографії найкращих лендарт-об'єктів (щодо Лендарту http://vkontakte.ru/topic-8170211_24401524), створених під час фестивалів "Шешори" та "АртПоле". Їхні автори-українські лендартисти, відомі як в нашій країні, так і далеко за її межами. Їхні роботи фіксував Вадим Ільков -його фото навмистно стримано-документальні, щоб без втручання і власних інтерпретацій донести ідеї лендартистів. "Приховані світи" буде супроводжуватися аудіовізуальним об'єктом, створеним віджей-групою КУБ "за мотивами робіт" лендартистів і покладеним на музику, написану композитиром Данилом ерцевим спеціально для цієї роботи.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать