Даха Браха та Port Mone

27 апреля 2011
Среда
Ціна квитка 50 грн до 12 квітня і 100 грн з 13 квітня, сидячи місця 200грн. Квитки можна придбати у Музеї клубу Вихід, вул. Буніна, 24, і арт-кафе Бандероль, вул. Вице-Адмірала Жукова, 4/1.
Впечатления
( 0 оценок )
Обслуживание
( 0 оценок )

"ДахаБраха" та "Port Mone" найзагадковіші представники української та белоруської незалежних сцен.

Спільний концерт "ДахаБраха" та "Port Mone" складатимуть не лише композиції з вже відомих самостїйних альбомів "ДахаБраха Light" та "DIP", але й з нових спільних творів. Вони ловитимуть невловиме - мерехтіння, передчуття, натяки, щоб потім розповісти про це разом написаною музикою. (http://vkontakte.ru/topic-8170211_24401350)

Обидві гурти мають давні зв'язки з фестивалем "АртПоле"( www.atpolefest.org ) саме цьому вони є головними героями туру-презентації АртПоля'2011, який відбудеться в трьох містах України: Одеса 27 квітня в "Морський галереї"( Морвокзал) Київ 28 квітня Харків 29 квітня Лише в Одесі паралельно з концертом проходитиме виставка "Приховані світи", що представляє фотографії найкращих лендарт-об'єктів (щодо Лендарту http://vkontakte.ru/topic-8170211_24401524), створених під час фестивалів "Шешори" та "АртПоле". Їхні автори-українські лендартисти, відомі як в нашій країні, так і далеко за її межами. Їхні роботи фіксував Вадим Ільков -його фото навмистно стримано-документальні, щоб без втручання і власних інтерпретацій донести ідеї лендартистів. "Приховані світи" буде супроводжуватися аудіовізуальним об'єктом, створеним віджей-групою КУБ "за мотивами робіт" лендартистів і покладеним на музику, написану композитиром Данилом ерцевим спеціально для цієї роботи.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать