Два ангела

Ніколи не відкривайте двері своєї квартири незнайомцю, якщо ви ще не посадили дерево, не побудували будинок і не народили сина. Ризикуєте ніколи цього не встигнути. Перед вами цілком може виявитися посланник з того світу, який спочатку попросить випити, а потім бадьоро повідомить, що жити на землі вам залишилися лічені хвилини, і він прибув, щоб підготувати необхідні супровідні документи на небеса. У таку невигадливу ситуацію потрапив герой п'єси Віктора Шендеровича «Два ангела, чотири людини» Іван - бізнесмен середній руки, що промишляє продажем «котячих консервів», випадково відкрив двері своєї квартири занепалого ангела.

Вистава «Два ангела» - комедія з відмінною ідеєю! Справжня смішна історія, в якій ви можете сповна насолодитися стрімкими поворотами сюжету, жартами, дотепності і незабутніми репліками персонажів в безпосередній близькості від акторів - вистава йде на малій «Сцені 38».

Постановка, сценографія та музичне рішення - народного артиста України Ігоря Равицького.

У виставі зайняті: народний артист України Анатолій Дриженко, заслужені артисти України Ігор Геращенко, Павло Шмарьов, артисти: Андрій Зай, Богдан Паршаков, Олександр Самусенко, Олександр Бабій, Михайло Грицик, В'ячеслав Казимирчак.

 
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать