Маленький свет

Опис:

П’єса білоруського драматурга Олени Попової «Маленький світ».

Олена Попова живе в столиці Білорусі – Мінську. Пише п’єси і романи. Відома далеко за межами своєї країни. Їі твори перекладені на англійську, німецьку, польську, японську мови. Єдина в Білорусі жінка-драматург. Її ім’я включене в енциклопедію «2000 видатних європейців XXI століття» (Англія, 2002 рік).

До драматургії Олени Попової звертаються різні театри світу. 
П’єса «Маленький світ» написана у 2007 році. Поставлена в двох білоруських театрах – в Мінському обласному драматичному театрі (м. Молодечно) та Національному академічному драматичному театрі імені Я. Коласа (м. Вітебськ). 
Для колективу васильківців звернення до п’єси «Маленький світ» - перща зустріч з автором. Взагалі то першопрочитання п’єси «Маленький світ» в Україні. 
Переклад на українську Любові Федченко

При першому читанні п’єса «Маленький світ» – без особливих хитрощів. З простим сюжетом, з добре виписаними характерами. Проста і людяна.

В ході репетицій виявилися підводні течії. Бо ж не все так просто в цьому світі.

 

Треба відповісти на безліч питань.

Чому героїні цієї сценічної оповіді, маючи кожна в руках мобільний телефон, поспішає до Жанни, одної з них, давніх подруг по інституту, щоб поговорити з подругою, котра живе в Америці й щороку, в один і той самий день, вечірню годину, телефонує їм по стаціонарному телефону?...

Чому вони зустрічаються тільки один раз на рік?...

Хто такий Артур, котрий з’явився замість дзвінка від Соні?...

Сценічна дія охоплює не більше доби, а відбувається стільки всього в житті кожної людини на сцені, що врешті-решт, змінює їх. 

Важливо зрозуміти, що кожна людина – то неповторний «маленький світ», який живе поруч з іншими «маленькими світами».
Ця історія не лише про жіночу дружбу. Вона про більше: про те, про що ми в нашому повсякденні часто забуваємо, – про загальнолюдські цінності, про вірність, чуйність, людяність…

 
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать