Опис:

В смішній розважальній комедії французького драматурга Жоржа Фейдо, відомого в усьому світі з кінця позаминулого століття, але мало знаного в нашій країні, не знайти глибоких узагальнень чи якоїсь там сатири. Це — комедія з атмосферою легкого фльору, романтики та любовних пригод.

Персонажі — герої романтичних «трикутників», «чотирикутників» та інших, так би мовити, геометричних фігур — красиві, вишукано одягнені жінки та  чоловіки, котрі прагнуть вирватися за межі буденного життя, шукаючи розваги й відпочинку у вирі світських пристрастей та інтриг...

 

Всі вони — щасливі подружжя, коханки і коханці.

Не останню роль в калейдоскопі сценічних подій відіграє теща, бо ж їй все потрібно, все вона бачить і за все вболіває заради щастя своєї дочки! А що на її місці робила б кожна жінка, якби знайшла у кишені зятя рукавичку зовсім іншого розміру, ніж у її доньки?!

У французькій комедії всі персонажі виконують танець сильних романтичних пристрастей — танго.

Вистава «Дамський майстер» є переможницею конкурсу «Твої імена, Одесо!» в номінації «Краща театральна вистава» (2007 р.). Виставу було показано в програмі Міжнародного фестивалю античного мистецтва «Боспорські агони» (2007 р.), виконавець ролі Муліно — заслужений артист України Яків Кучеревський — удостоївся нагороди в номінації «Краща чоловіча роль».

Прем'єра вистави відбулася у вересні 2007 року.