Дамский мастер

Опис:

В смішній розважальній комедії французького драматурга Жоржа Фейдо, відомого в усьому світі з кінця позаминулого століття, але мало знаного в нашій країні, не знайти глибоких узагальнень чи якоїсь там сатири. Це — комедія з атмосферою легкого фльору, романтики та любовних пригод.

Персонажі — герої романтичних «трикутників», «чотирикутників» та інших, так би мовити, геометричних фігур — красиві, вишукано одягнені жінки та  чоловіки, котрі прагнуть вирватися за межі буденного життя, шукаючи розваги й відпочинку у вирі світських пристрастей та інтриг...

 

Всі вони — щасливі подружжя, коханки і коханці.

Не останню роль в калейдоскопі сценічних подій відіграє теща, бо ж їй все потрібно, все вона бачить і за все вболіває заради щастя своєї дочки! А що на її місці робила б кожна жінка, якби знайшла у кишені зятя рукавичку зовсім іншого розміру, ніж у її доньки?!

У французькій комедії всі персонажі виконують танець сильних романтичних пристрастей — танго.

Вистава «Дамський майстер» є переможницею конкурсу «Твої імена, Одесо!» в номінації «Краща театральна вистава» (2007 р.). Виставу було показано в програмі Міжнародного фестивалю античного мистецтва «Боспорські агони» (2007 р.), виконавець ролі Муліно — заслужений артист України Яків Кучеревський — удостоївся нагороди в номінації «Краща чоловіча роль».

Прем'єра вистави відбулася у вересні 2007 року.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать